Добредојдовте на нашата веб-сајтови!
Факс: 0086-22-26994706
Wechat:(0086)13752175246
Whatsapp:(0086)13752175246

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Тијанџин longlong метални производи фабрика (во понатамошниот текст како longlong) е основана во 1991 година, бидејќи тоа е деловна единица, Longlong е ангажирана во производство и R & D за vaious на ладно челични профили свиткување, рамен едноосно напрегање систем држач за следење, фотонапонски заградата, стаклена градина челична конструкција и делови, како и производство на опрема за производи наведени погоре; Сите производи имаат карактеристики на висока прецизност, супериорен висок стандард, висока ефикасност се должи на посветен професионално искуство. 

ВЕСТИ

Зошто да не одберете нас?

Тијанџин longlong метални производи Фабриката има силна индустрија технички тим, децении на професионални производство и истражување и развој на имунолошкиот ладно свиткување челичен профил, рамни едноосно напрегање поддршка систем за следење, поддршка фотоволтаични, стаклена градина челична конструкција и други производи, сите производи имаат висока прецизност, со висока стандард, висока карактеристики.

Our company got this order two months...
The matters needing attention in the decoration of modern villas
Modern villa decoration design is not onl...
What are the advantages of the new prefabricated light steel villa
WhatsApp Онлајн Chat!